Aktualności

Chatka Wędrowca GSB - idealne miejsce na nocleg w Beskidzie Niskim

Chatka Wędrowca GSB - idealne miejsce na nocleg w Beskidzie Niskim

2020-07-30

Szukasz noclegu w Beskidzie Niskim dla prawdziwego turysty? Mamy takie miejsce dla Ciebie. Chatka dla wędrowca GSB oddalona z Bartnego o 28 km, Wołowca 24 km i Hańczowej o 2,4 km, a dla idących z drugiej strony: Z Jaworzyny Krynickiej 29 km, Z Krynicy 19 km, Mochnaczki 12 km.

Cerkwie W Beskidzie Niskim - godziny otwarcia 2020

Cerkwie W Beskidzie Niskim - godziny otwarcia 2020

2020-07-29

Beskid Niski dla wielu odwiedzających kojarzy się ze wspaniałymi kościołami i cerkwiami. Wiele z tych obiektów to unikalne konstrukcje architektoniczne, niektóre wpisane są na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Większość z nich jest pięknie położona i zachęca do odwiedzenia. By ułatwić Państwu zwiedzanie przygotowaliśmy godziny wspólnie z naszymi Gośćmi zestawienie godzin otwarcia cerkwi w Beskidzie Niskim.

Beskid Niski – wakacje w górach

Beskid Niski – wakacje w górach

2020-05-31

Dzieci już rozpoczęły odliczanie, a dorośli poszukują odpowiedniego miejsca na spędzenie urlopu. Chcielibyśmy Wam ułatwić wybór, dlatego pragniemy zaproponować spędzenie wakacji górach, w naszym domu w Siwejce, w miejscowości Ropki w Beskidzie Niskim. Posiadamy jeszcze wolne pokoje w lipcu i sierpniu.

Nasza Ola v-ce Mistrzynią Świata w C-2MIX

Nasza Ola v-ce Mistrzynią Świata w C-2MIX

2020-05-02

Polska osada w składzie Aleksandra Stach i Marcin Pochwała po raz kolejny pokazała swoje wysokie umiejętności zajmując drugie miejsce w konkurencji C-2 MIX w zakończonych właśnie Mistrzostwach Świata Seniorów w kajakarstwie górskim w La Seu d'Urgell w Hiszpanii.

Darmowa mapa Beskidu Niskiego

Darmowa mapa Beskidu Niskiego

2020-03-14

Po wielu miesiącach wytężonej pracy uruchomiliśmy darmową mapę Beskidu Niskiego. Jesteśmy dumni, że Siwejka jest prawdopodobnie pierwszym gospodarstwem agroturystycznym w Polsce, które oferuje mobilna mapę regionu nie tylko dla swoich Gości, ale dla wszystkich odwiedzających Beskid Niski.

Slowhop czyli chata z Klimatem w górach

Slowhop czyli chata z Klimatem w górach

2019-11-28

Ludzie potrzebują rzetelnej i szybkiej informacji – choć tym zdaniem księżyca nie odkryłem, to chciałbym temat rozwinąć w kontekście wyjazdu na urlop. Nie zawsze mamy czas poszukać odpowiedniego miejsca na wypoczynek, które będzie zgodne z naszymi potrzebami, dlatego tak łatwo opieramy się na portalach, których oferta jest sprofilowana pod konkretnego odbiorcę np. Dzieciochatki na dzieci, Piesnaurlopie dla ludzi pragnących spędzić wakacje ze swoim ukochanym zwierzakiem, lub Slowhop dający możliwość poszukiw

Ferie zimowe z dziećmi w górach w Beskidzie Niskim

Ferie zimowe z dziećmi w górach w Beskidzie Niskim

2019-10-17

Planujecie wypoczynek zimą w górach? Może warto byłoby coś odmienić i wybrać się w pusty i dziki Beskid Niski? Postaramy się Wam pomóc w dokonaniu wyboru i zupełnie przy okazji zaproponować pobyt w Siwejce.

ŁUT 2019. Łemkowyna Ultra Trail

ŁUT 2019. Łemkowyna Ultra Trail

2019-10-15

Za nami już kolejna edycja ŁUT. Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili w nocy z 11/12.10 nasz dom. Szkoda, że byliście tak krótko. Może kiedyś wpadniecie na wypoczynek i wspólne treningi w piękny Beskid Niski? Zapraszamy do naszego domu. Jeżeli możecie nas polecić swoim znajomym jako miejsce przyjazne dla biegaczy to będziemy wdzięczni.

Festiwal Biegowy w Krynicy 2019. NOCLEGI

Festiwal Biegowy w Krynicy 2019. NOCLEGI

2019-08-13

Wielkimi krokami zbliża się kolejna edycja Festiwalu Biegowego w Krynicy. Festiwal Biegowy, to największa impreza biegowa w polskich górach, której pula nagród dla zwycięzców przekroczyła już pół miliona złotych, a liczba uczestników co roku bije rekordy.

Święto Rydza - noclegi

Święto Rydza - noclegi

2019-08-12

27-29. września 2019 roku w Wysowej-Zdrój organizowane jest przez Dom Zdrojowy 12. Święto Rydza. To doskonała okazja aby "pobłądzić" po okolicznych lasach pełnych grzybów i wziąć udział w festynie zaplanowanym w Parku Zdrojowym. Z tej okazji przygotowaliśmy ofertę pobytu w naszym domu.