Aktualności

Przyjechali z Tarnowa w góry

2018-07-02

Zachodnia część Beskidu Niskiego jest szczególnie ulubionym kierunkiem na wypoczynek dla mieszkańców Tarnowa. Jest to związane z niewielką odległością od centrum Tarnowa - w Beskid Niski można się stąd dostać zaledwie w godzinę, oraz atrakcyjnymi cenami pobytu jakie można w Beskidze Niskim jeszcze znaleźć.

Beskid Niski – wakacje w górach

2018-06-18

Dzieci już rozpoczęły odliczanie, a dorośli poszukują odpowiedniego miejsca na spędzenie urlopu. Chcielibyśmy Państwu ułatwić wybór, dlatego pragniemy zaproponować spędzenie wakacji górach, w naszym domu w Siwejce, w miejscowości Ropki w Beskidzie Niskim. Posiadamy jeszcze wolne ostatnie pokoje w lipcu i sierpniu.

Portfolio - Aleksandra Stach

2018-03-24

Ponieważ nasza córka Ola jest reprezentantką Polski w kajakarstwie górskim, z realnymi szansami na wyjazd na Olimpiadę do Tokio w 2020 r. to poszukujemy partnerów (sponsorów) którzy zechcieliby ją wesprzeć.

Majówka w górach - Beskid Niski czeka

2018-03-11

W tym roku majówka będzie wyjątkowo długa - można odpocząć nawet 9 dni! To idealny czas aby przyjechać w Beskid Niski i przewentylować płuca czystym górskim powietrzem. Zapraszamy Was do naszego domu w Ropkach położonego w Dolinie Słońca - w miejscu pustym i dzikim.

Weekendy biegowe w Beskidzie Niskim

2018-01-04

Ruszamy z nową inicjatywą weekendów biegowych w Beskidzie Niskim. Bieganie po górach to idealna forma wypoczynku. Dzięki tej aktywności wzmacniasz serce, budujesz siłę i wytrzymałość a przede wszystkim poznajesz góry puste i dzikie.

Paweł biega - podsumowanie roku 2017

2017-12-31

Kończy się rok 2017 - to czas na subiektywne podsumowanie sezonu. Jestem bardzo zdziwiony bo okazało się, że potrafię być systematyczny w bieganiu dzięki czemu po roku dreptania mogę już zaliczać się do średniaków podążających od startu do mety biegiem (no czasem marszobiegiem).

Jak na narty - to do Tylicza

2017-12-29

W tym roku postanowiliśmy sprawdzić jakie możliwości dają stoki narciarskie w Tyliczu. Okazało się, że dwie konkurujące ze sobą stacje narciarskie dają duże możliwości aktywnego wypoczynku.

Gorlicki Bieg Górski - informacje i noclegi

2017-11-05

Już za dwa tygodnie, 19 listopada w rejonie Wysowej Zdrój organizowany jest Gorlicki Bieg Górski. Nowa formuła dostarczy biegaczom wielu wyzwań ze względu na bardzo ciekawą, urozmaiconą i wymagająca trasę biegnącą z Wysowej w Kierunki Blechnarki, następnie Regietowa, przez Rotundę i Kozie Żebro z powrotem do Wysowej.

Łemko Trail 30 km - bieg jakich mało

2017-10-15

Jutro startuję w Łemko Trail na 30 km. Jestem zawodnikiem z numerem 2297. Zrobiłem wszystko co w mojej mocy, aby przygotować się jak najlepiej do tej próby.

Wirus ULTRA

2017-09-12

Październik 2016 roku zapowiadał się wyjątkowo pięknie. Nic nie zwiastowało załamania pogody, które nastąpiło na kilka dni przed rozpoczęciem prawdopodobnie najtrudniejszego biegu jakim jest Łemkowyna ULTRA TRAIL z trasą o długości 150 km (przewyższenie prawie 6000 m) prowadzącą Głównym Szlakiem Beskidzkim z Krynicy do Komańczy.