Aktualności

Darmowa mapa Beskidu Niskiego

Darmowa mapa Beskidu Niskiego

2019-08-21

Po wielu miesiącach wytężonej pracy uruchomiliśmy darmową mapę Beskidu Niskiego. Jesteśmy dumni, że Siwejka jest prawdopodobnie pierwszym gospodarstwem agroturystycznym w Polsce, które oferuje mobilna mapę regionu nie tylko dla swoich Gości, ale dla wszystkich odwiedzających Beskid Niski.

Festiwal Biegowy w Krynicy 2019. NOCLEGI

Festiwal Biegowy w Krynicy 2019. NOCLEGI

2019-08-13

Wielkimi krokami zbliża się kolejna edycja Festiwalu Biegowego w Krynicy. Festiwal Biegowy, to największa impreza biegowa w polskich górach, której pula nagród dla zwycięzców przekroczyła już pół miliona złotych, a liczba uczestników co roku bije rekordy.

Święto Rydza - noclegi

Święto Rydza - noclegi

2019-08-12

27-29. września 2019 roku w Wysowej-Zdrój organizowane jest przez Dom Zdrojowy 12. Święto Rydza. To doskonała okazja aby "pobłądzić" po okolicznych lasach pełnych grzybów i wziąć udział w festynie zaplanowanym w Parku Zdrojowym. Z tej okazji przygotowaliśmy ofertę pobytu w naszym domu.

Portfolio - Aleksandra Stach

Portfolio - Aleksandra Stach

2019-06-29

Ponieważ nasza córka Ola jest reprezentantką Polski w kajakarstwie górskim, z realnymi szansami na wyjazd na Olimpiadę do Tokio w 2020 r. to poszukujemy partnerów (sponsorów) którzy zechcieliby ją wesprzeć.

Wyprawa na Lackową

Wyprawa na Lackową

2019-06-04

Chciałbym Wam zaproponować wycieczkę z Ropek na Lackową nazywaną potocznie górą policyjną ze względu na charakterystyczną wysokość 997 m. Cała pętla liczona od naszego domu ma 18 km, więc będzie to wycieczka całodzienna. Przewiduję, że zajmie ona 6-7 godzin, a jak dopadnie Was leniwiec w Bielicznej - to znacznie dłużej.

Beskid Niski – wakacje w górach

Beskid Niski – wakacje w górach

2019-04-22

Dzieci już rozpoczęły odliczanie, a dorośli poszukują odpowiedniego miejsca na spędzenie urlopu. Chcielibyśmy Wam ułatwić wybór, dlatego pragniemy zaproponować spędzenie wakacji górach, w naszym domu w Siwejce, w miejscowości Ropki w Beskidzie Niskim. Posiadamy jeszcze wolne pokoje w lipcu i sierpniu.

Weekendy biegowe w Beskidzie Niskim

Weekendy biegowe w Beskidzie Niskim

2019-02-04

Ruszamy z nową inicjatywą weekendów biegowych w Beskidzie Niskim. Bieganie po górach to idealna forma wypoczynku. Dzięki tej aktywności wzmacniasz serce, budujesz siłę i wytrzymałość a przede wszystkim poznajesz góry puste i dzikie.

Biegajmy razem po Beskidzie Niskim

Biegajmy razem po Beskidzie Niskim

2019-01-07

Minął rok i pora zaglądnąć w swój zeszycik planów i rozliczyć się z tego co było dobre, a co złe w mijającym roku treningowym. Jak to zwykle bywa plany były wielkie i ambitne, a życie weryfikowało je każdego dnia pisząc swoje scenariusze.

Ferie zimowe z dziećmi w górach w Beskidze Niskim

Ferie zimowe z dziećmi w górach w Beskidze Niskim

2018-12-29

Planujecie wypoczynek zimą w górach? Jeśli tak to warto zdefiniować swoje potrzeby aby dobrze i bezpiecznie wypocząć. Postaramy się w tym Wam pomóc oferując zupełnie przy okazji pobyt w Siwejce.

Sylwester z psem w górach bez fajerwerków

Sylwester z psem w górach bez fajerwerków

2018-11-05

Wielkimi krokami zbliża się koniec roku. Każdy z nas zastanawia się co będzie robił w sylwestra. My jak co roku postanawiamy spędzić go typowo (dla nas) lecz zupełnie nietypowo (jak dla większości). Nie wybieramy się na rynek bo w Ropkach nie ma rynku, nie idziemy na miasto bo go też nie ma.