Beskid Niski – wakacje w górach

Gdzie na wakacje?

Dzieci już rozpoczęły odliczanie, a dorośli poszukują odpowiedniego miejsca na spędzenie urlopu. Chcielibyśmy Państwu ułatwić wybór, dlatego pragniemy zaproponować spędzenie wakacji w górach, naszym domu w Siwejce, w miejscowości Ropki w Beskidzie Niskim. Posiadamy jeszcze wolne ostatnie pokoje w lipcu i sierpniu.

 

Gdzie znaleźć Ropki?

Można powiedzieć, że Ropki leżą na końcu świata. W naszej Księdze Gości mamy taki wpis: dla jednych koniec świata, dla innych początek nieba. Musimy zgodzić się z tym stwierdzeniem. Mieszkamy w Ropkach kilka lat i ciągle jesteśmy oczarowani tym miejscem. Mamy nadzieję, że także Wy będziecie mieli podobne odczucia.

 

Co robić w górach?

Wybierając na odpoczynek Siwejkę, możecie spodziewać się w nim ciszy, spokoju, dobrej atmosfery i klimatu sprzyjającego regeneracji. Siwejka położona jest idealnie. Z daleka od głównej drogi, na uboczu, wśród gór, nad rzeką pełną bobrów, na środku łąki zachwyca swoją lokalizacją. Wybierając na pobyt nasz dom w okolicy znajdziecie wiele atrakcji. Siwejka położona jest w Beskidzie Niskim, gdzie znajduje się ogromna ilość zabytkowych cerkwi i pięknych cmentarzy z okresu I wojny światowej, a niewielka odległość od kameralnego uzdrowiska Wysowa-Zdrój i zalewu Klimkówka (zaledwie 6 km) sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Wszystkich małych i dużych piechurów zachęcamy do zdobywania Odznaki W KRĘGU LACKOWEJ. Więcej na ten temat: [kliknij].

 

Przytulne pokoje

Zapraszamy do spędzenia urlopu w Siwejce. W czasie wakacji proponujemy pobyty 7-dniowe od soboty do soboty. Wszystkie pokoje urządzone są skromnie, ale praktycznie. Dom jest nowy, a wszystkie pokoje są z łazienkami, niektóre z nich wyposażone są w aneksy kuchenne. Każdy pokój na naszej stronie internetowej posiada własne zdjęcia, aby mogli Państwo samodzielnie ocenić warunki w jakich przyjdzie spędzić urlop [kliknij]. Wokół domu znajduje się dużo przestrzeni dla dzieci, plac zabaw, boisko. W najbliższej okolicy przebiegają szlaki piesze i rowerowe, w odległości 50 m płynie niewielka rzeka. Zachęcamy do obejrzenia zdjęć poniżej i wszystkich naszych fotek w zakładce GALERIA.

Zapraszamy także do poznania całej naszej oferty: [kliknij].

 

Podziel się:

Siwejka dla dzieci

pokaż wszystkie aktualności