Ferie zimowe z dziećmi w górach w Beskidze Niskim

Planujecie wypoczynek zimą w górach? Jeśli tak to warto zdefiniować swoje potrzeby aby dobrze i bezpiecznie wypocząć. Postaramy się w tym Wam pomóc oferując zupełnie przy okazji pobyt w Siwejce.

Siwejka - noclegi

Zabawy wokół domu

 

Zapraszamy z dziećmi na ferie w góry puste i dzikie

Beskid Niski, a w szczególności Ropki są idealnym miejscem, aby spędzić ferie zimowe z dzieckiem. Dzięki niewielkiemu zagęszczeniu domów (około 20 gospodarstw) położonych w rozległej dolinie znajdziecie tutaj sporo przestrzeni do aktywnego i bezpiecznego wypoczynku. Ropki w których położona jest Siwejka to bardzo czyste powietrze, górski klimat i świetna lokalizacja. To wieś gdzie noc jest czarna, a śnieg jest biały, co wbrew pozorom w innych rejonach polskich gór nie jest takie oczywiste. Ocieplenie klimatu sprawia, że śnieg staje się w wielu miejscach produktem deficytowym lecz my dzięki swojemu położeniu na jego brak nie możemy narzekać. Często wokół domu powstają zimą igla i fortyfikacje, a dzieci mogą bezpiecznie jeżdzić na sankach. Jedna droga odśnieżana na biało i wiele ścieżek leśnych powodują, że łatwo wybrać się pieszo na spacer, zorganizować kulig [gdzie na kulig?] czy wyruszyć na wycieczkę na nartach biegowych [gdzie na biegówki?]. Dla naszych Gości użyczamy bezpłatnie narty biegowe.

 

Rodzinne ferie w górach z nauką jazdy na nartach

Dla amatorów jazdy na nartach zjazdowych mamy bardzo dobrą informację. Nasz dom zlokalizowany jest między Tyliczem i Krynicą z jednej strony, a Smerekowcem i Magurą Małastowską z drugiej. Dzięki temu można dojechać na dowolny wybrany stok narciarski wybierając go zgodnie ze swoimi możliwościami i potrzebami. Więcej o stokach narciarskich w rejonie przeczytasz tutaj: STOKI NARCIARSKIE W BESKIDZNIE NISKIM. Dla naszych Gości przygotowaliśmy możliwość szkolenia narciarskiego, które prowadzimy osobiście. Więcej na ten temat SZKOLENIA NARCIARSKIEGO.

 

Kiedy wyjechać na ferie zimowe?

Ferie zimowe w Polsce są w okresie: od 12 stycznia do 23 lutego 2019 roku. To 6 tygodni w czasie których przygotowaliśmy atrakcyjne cenowo pakiety pobytowe dla rodzin z dziećmi z wyżywieniem lub bez wyżywienia.

Pakiet zawiera:

  • 7 noclegów w przytulnym pokoju z łazienką. Część pokoi wyposażone jest w aneksy kuchenne, pozostałe mają dostęp do wspólnej kuchni znajdującej się przy wspólnej przestrzeni i jadalni. W kuchni tej znajduje się dużo naczyń, garnków i mikrofalówka.
  • wyżywienie zależnie od wybranej opcji: urozmaicone śniadanie i obiadokolacja ze świeżo pieczonym ciastem. Wyżywienie zaczynamy obiadokolacją w sobotę i kończymy śniadaniem w sobotę;
  • możliwość korzystania nieodpłatnie z sanek, jabuszek i nart biegowych;
  • do dyspozycji profesjonalna suszarka na buty narciarskie pracująca do 22.00 do 10.00;
  • miejsce na przechowywania sprzętu narciarskiego i turystycznego;
  • dostęp do internetu, bibliteczka, gry planszowe;
  • bezpłatny parking;
  • 20% rabatu na przejazdy punktowe na stacji narciarskiej Master-Ski;
  • 10% rabatu na wejście do parku wodnego w Wysowej-Zdrój [SPRAWDŹ Park Wodny>]
  • bezpłatny wstęp na lodowisko w Wysowej-Zdrój. [SPRAWDŹ Lodowisko>]

Ile to kosztuje?

Cena dotyczy pobytu pakietowego 7-dniowego bez wyżywienia. Jest to opłata za cały pokój. Koszt wyżywienia wyliczany jest oddzielnie zależnie od wieku dzieci.

  3-osobowy 4-osobowy 5-osobowy 6-osobowy
w wysokim sezonie - ferie zimowe
(12.01.19-25.02.19)
750 zł 1000 zł 1250 zł 1500 zł

Jak rezerwować?

Sprawdź ceny w innych terminach - [KLIKNIJ>]

Zaufaj naszemu doświadczeniu i zaangażowaniu. Zbudowalismy dom dla Gości i pilnujemy osobiście aby wszyscy u nas czuli sie dobrze. Sprawdź opinie o Siwejce na google oraz oceny i opinie na bookingu. Nasz dom jest rekomendowany przez portal dla rodziców poszukujących noclegów przyjaznych rodzinom Dzieciochatki oraz portal SlowHop - prezentujący miejsca z klimatem. Koniecznie prosimy o zapoznanie się z opiniami naszych Gości które zostały umieszczone w KSIĘDZE GOŚCI.

Podziel się:

Ropki zimą

pokaż wszystkie aktualności