Noclegi na Święto Rydza 2018

Gdy w górach już jesień, a opadające z drzew liście zaczynają szeleścić pod nogami, znak, że pora na rydze! Pakuj koszyk i nie przegap najbardziej rudego wydarzenia w Polsce! Kolejna edycja Święta Rydza zbliża się wielkimi krokami. Już w weekend 28-30 września w Wysowej Zdrój odbędzie się kolejna edycja tego bardzo ciekawego wydarzenia.

W weekend można spodziewać się wielu atrakcji. Głównym wydarzeniem sobotniego programu jest polowanie na rydza. Rankiem grzybiarze udadzą się bryczkami ciągniętymi przez konie huculskie do lasu w poszukiwaniu rydzów. Zwycięży ten, który zbierze najwięcej dorodnych rudych kapeluszy. Konkurs jest oczywiście formą zabawy i obowiązują zasady fair play. Ponadto w programie Święta Rydza są także: akademia gotowania, kiermasz, wystawa mikologiczna oraz warsztaty dla dużych i małych. W godzinach wieczornych zaplanowano także koncert a następnie o godzinie 19.30 dancing. W niedzielę spotkania piekarnicze, występ zespołu pieśni i tańca Dobczyce, konkurs na stylizację i wystawa mikologiczna.

Cała impreza będzie się odbywała w Parku Zdrojowym w Wysowej. Dla zainteresowanych mamy jeszcze wolne pokoje w naszym domu Siwejka oddalonym zaledwie o 6 km od Wysowej-Zdrój. Oferujemy noclegi na Święto Rydza w domu położonym na pięknej łące otoczonej lasami pełnymi grzybów. Rydze, prawdziki, kozaki, maślaki - co kto lubi - do wyboru - do koloru.

Szukasz noclegu? Kliknij i rezerwuj na Święto Rydza

 

Podziel się:

pokaż wszystkie aktualności