Dla kogo jest nasz dom?

My na Lackowej

Witamy w Beskidzie Niskim – w górach pustych i dzikich. Witamy w Ropkach na obszarze objętym programem Natura 2000. Zapraszamy wszystkich, chcących prawdziwie wypocząć i złapać oddech od zgiełku, codzienności i pędu. Przytulne pokoje, aktywny wypoczynek i święty spokój, to hasła które nam przyświecają. To w naszym domu, w Siwejce, stworzyliśmy miejsce gdzie możliwa jest realizacja takiego właśnie celu.

Ropki o każdej porze roku są rajem dla rodzin z dziećmi. Latem na dużej łące wokół domu można zorganizować wiele zajęć, a na placu zabaw - przez połowę dnia schowanym w cieniu drzew - schronić się od skwaru palącego słońca. W pobliżu strumień i las zaprasza do spacerów i odpoczynku, a noc i akompaniament świerszczy zachęca, by zasiąść przy leniwie palącym się ognisku. Zimą, za dnia warto skorzystać z "kąpieli" śnieżnych budując iglo lub spacerów na nartach biegowych, a wieczorem - we wspólnej przestrzeni - pogawędzić nieco o byle czym…

Przebywanie w tak cudownym miejscu zobowiązuje, dlatego serdecznie prosimy, abyśmy wspólnie starali się żyć w harmonii w przyrodą. To w Siwejce po szalonym dniu pełnym wrażeń, gdy urzekł nas język ptaków, szum potoku, rechot żab, krzyk derkacza, czy rykowisko jeleni śpi się szczególnie dobrze. Dlatego bardzo dbamy o to, aby w porze przeznaczonej na sen zarówno w domu jak i w jego najbliższej okolicy panowała cisza. Wypoczynek i odpowiednia atmosfera są dla nas bardzo ważne. Chcemy aby każdy tutaj czuł się dobrze, dlatego przygotowaliśmy zasady domu będące dla Was w pewnym sensie przewodnikiem czego można u nas się spodziewać. Zapraszamy do lektury.

Podziel się:

Zasady domu