Księga Gości - opinie o Siwejce

Jak tylko uruchomiliśmy agroturystykę okazało się, że wielu naszych Gości pragnie podziękować za pobyt pozostawiając po sobie ślad w formie graficznej - bądź to jakąś ilustrację, bądź słowa otuchy dla nas, że to co robimy jest słuszne i że kierunek, który wytyczyliśmy sobie jest prawidłowy. Tak powstała Księga Gości. Dziękujemy wszystkim za wpisy - niektóre z nich to prawdziwe dzieła sztuki zarówno jeżeli chodzi o formę literacką jak i plastyczną. To dla nas i dla Was wspaniała pamiątka wspólnie spędzonego pobytu w naszym domu. Poniżej przedstawiamy wybrane.

Sukcesywnie uzupełniamy wpisy od początku istnienia domu, prosimy o cierpliwość co było dalej :-) Z przyczyn technicznych nie wszystkie mogą się tu zmieścić ale za wszystkie bardzo dziękujemy. Zapraszamy również do obejrzenia galerii z wybranymi pracami plastycznymi czy literackimi.

 

 

 Już wkrótce ;-)

6 września 2014
... uważamy, że Siwejka to cudowne miejsce: wyjątkowi gospodarze, dzięki którym można odkrywać tajemnice Beskidu Niskiego i uczyć się życzliwości, czerpać pozytywną energię. Warunki komfortowe: przytulne pokoje (dla miłośników zwierząt też), wyposażona nowocześnie kuchnia, przestrzeń na życie towarzyskie i zażywanie samotności. A dookoła - zieleń.
Ola i Marysia Płaszczewskie

6 września 2014
Za STÓŁ, za Otwarty DOM i SERCE dziękujemy. Dziękujemy, że mogliśmy ponownie zawitać i chcemy tu częściej wracać.
Marta, Jacek, Marysia, Jas i Ignaś Jankowscy, Sanok i Michał

9 sierpnia 2014
Klimat Domu tworzą ludzie. Siwejka to Dom z duszą. Niezwykłą, piękną i otwartą. To Dom, do którego chce się wracać. Dziękujemy.
Grażyna, Krzysztof, Michał i Zosia Raszczukowie

30 lipca 2014
Przyjechał, nabroił i pojechał, ALE zdążył docenić spokój, opanowanie i ŻYCZLIWOŚĆ Gospodyni. Skruszony i wdzięczny, Bartek

27 lipca 2014
przekład z włoskiego: Siwejka, proste i cudowne miejsce, gdzie łatwo znaleźć pokój z sobą, z bliźnimi, z Bogiem. Dziękuję za serdeczną gościnę, ks Cesare Conterini Padwa Italia
Nic dodać, nic ująć - dziękujemy już za drugi cudowny tutaj pobyt - Maria i Olga Płaszczewskie (obsługa techniczna wielebnego)

15 lipca 2014
Ropki - miejsce trudne, ma zranioną pamięć. Wystarczy zamknąć oczy. Zmrużyć, żeby zobaczyć. A TU, a w Domu: Dobre Miejsce, Dobrzy Ludzie. Poza tym smak Krakowa, gdzie też zostawiliśmy kawałek serca. Dzięki i do zobaczenia
Marta, Jacek, Marysia, Jas i Ignaś Jankowscy, Sanok

22 czerwca 2014
... Dziękujemy za to, że wszystko można u Was odnaleźć (opcjonalnie za to, że wszystko jest na swoim miejscu): spokój ducha, równowagę, rodzinną atmosferę, przyjacielskie pogawędki... Jesteśmy pod wielkim wrażeniem Waszej odwagi i pasji, która pozwoliła Wam w tak krótkim czasie zrealizować tak wielkie marzenie...  Chcielibyśmy zarazić się od Was pozytywną energią i wiarą w to, że zawsze jest czas, by zdecydować o tym, jak nasze życie ma wyglądać...
Zuzia i Bartek

11 maja 2014
Serdeczne pozdrowienia dla "malujących" własne życie Uli i Pawła. Piękne miejsce, świetna chata, trzymamy kciuki za kolejny wspaniały (!) etap Waszego życia... Bardzo dziękujemy za pomoc w krytycznym momencie, gdy zabrakło nam sił na powrót z wyprawy rowerowej.
Robert z W-wy, Artur ze Śląska i Marcin z Poznania

23 luty 2014
Dziękujemy za serdeczne przyjęcie i pomoc w potrzebie. Pyszna szarlotka!
Magda, Jędrzej, Tymon, Staś i Kazik Szymańscy

21 luty 2014
Miejsca, do których z chęcia się wraca, to miejsca stworzone przez niezwykłych ludzi. Jedno z nich jest tutaj w Ropkach. Dziękujemy za zaszczepienie w Liwii bakcyla do nart, swobodną możliwość"gazdowania", przyjemne i pouczucające rozmowy, a przede wszystkich za szczerość i uśmiech.
Agnieszka i Mateusz Pszczyńscy z córkami Liwią, Nelą i Romą

Podziel się:

Księga Gości 2014