Nauka jazdy na nartach

wyciąg Smerekowiec

W Beskidzie Niskim wprawdzie nie ma zbyt wielu wyciągów narciarskich, ale już te które są, w pełni zaspokoją potrzeby narciarzy od początkującego do zaawansowanego. Z jednej strony Tylicz ze swoimi ośrodkami Tylicz-Ski i Master-Ski z wieloma możliwościami jazdy, z drugiej Magura Małastowska - uboższa o infrastrukturę i mnogość wariantów - oferująca jednak atrakcyjną trasę zjazdową, której nie powstydziłby się żaden stok narciarski w Polsce.

Dyplom narciarski

 

Zapraszam na szkolenie narciarskie w Stacji Narciarskiej Smerekowiec i na Magurę Małastowską. Do dyspozycji miłośników białego szaleństwa w Smerekowcu jest wyciąg orczykowy o długości 700 m o umiarkowanym stopniu trudności oraz mały wyciąg o długości 100m z przeznaczeniem dla najmniejszych adeptów narciarstwa. Z kolei na Magurze Małastowskiej mamy 4-osobową kolej krzesełkowąi z 1400 metrowa trasą zjazdową oraz mały wyciąg dla początkujących.

Zapraszamy dzieci i dorosłych na szkolenie narciarskie (dostępne po uzgodnieniu). Dla każdego adepta szkółki po pierwszej lekcji przewidzieliśmy Dyplom Uczestnictwa. Zapraszamy.

narty Beskid Niski Smerekowiec

narty Beskid Niski Smerekowiec

 

deska snowboard Beskid Niski Smerekowiec

deska snowboard Beskid Niski Smerekowiec

Więcej informacji na temat nauki jazdy na nartach i pobytów w naszym domu znajdziecie Państwo w zakładce kontakt.

Podziel się: