Oferta

NASZ DOM DLA WAS   NASZE POKOJE
 

 

 

 

ROPKI W OBIEKTYWIE SIWEJKA DLA DZIECI
 

 

OFERTA NA WIOSNĘ


"To były najbardziej zielone Dni Naszego Życia. Zieleń intesywna, pozytywna...". "To był najlepszy koniec świata na jakim byliśmy". Te wpisy naszych Gości z wiosennego pobytu  mówią same za siebie - nic dodać, nic ująć. To trzeba przeżyć.... Podglądanie szalejącej na wiosnę przyrody, bobrów, czapli siwych, bocianów, orłów czy nawet wilków. Spacery, na których nie spotyka się turystów.... Cisza, spokój, świergot ptaków.... Zapraszamy do wypoczynku.

 

oferta na wiosnę Ropki Siwejka

 


OFERTA NA LATO


Pobyty tygodniowe dla ceniących sobie spokój i piękną okolicę. Idealne miejsce wypadowe na wycieczki rowerowe i piesze. W pobliżu wiele zabytków architektury drewnianej (również wpisanych na listę UNESCO) oraz uzdrowisko Wysowa Zdrój. Nieopodal możliwość skorzystania z jazdy konnej.

 

moje miejsce na ziemi.jpg

 


OFERTA NA JESIEŃ


Ideale miejsce wypoczynku dla grzybiarzy. Niewielki opad deszczu i w najbliższej okolicy już od sierpnia można wyruszać na polowanie na rydze, podrzybki czy prawdziwki. Co roku w Wysowej Zdrój, pod koniec września, organizowane jest Święto Rydza na które serdecznie zapraszamy.

 


droga do Ropek jesienią

 


OFERTA NA ZIMĘ


Pobyty tygodniowe w miejscu zapomnianym przez cywilizację. Idealne miejsce do uprawiania turystyki skitourowej i narciarstwa biegowego. Na miejscu możliwość wypożyczenia nart biegowych i kijów do nordic walking. Dla narciarzy dobra baza wypadowa do Smerekowca, Magury, Tylicza i Krynicy. Na miejscu narciarskie przedszkole i możliwość doskonalenia jazdy na nartach pod okiem instruktora. W pobliżu uzdrowisko Wysowa Zdrój z pięknie zlokalizowanym parkiem wodnym. Możliwość zorganizowania kuligu.

 

Ropki - zaśnieżona droga