Przytulne pokoje

Do dyspozycji Państwa pozostawiamy pokoje w gospodarstwie agroturystycznym SIWEJKA położony w Ropkach w Beskidzie Niskim. Dom jest nowy i skromnie, ale praktycznie urządzony. Pokoje są czyste, ciepłe i jasne. Z okien rozpościera się wspaniały widok na okolicę. W pokojach miętowym, miodowym, malinowym i rumiankowym znajduje się aneks kuchenny. Pokój lipowy posiada dostęp do kuchni. Każdy pokój ma swoją łazienkę.

 

Pokój rumiankowy

Obszerne, przytulne studio z łazienką i aneksem kuchennym o powierzchni 42 mkw składające się z dwóch części przeznaczone dla 6 osób. Okna na południowy-wschód i północny-wschód.


 

 

Pokój malinowy

Gustownie urządzony pokój dla maksymalnie 4 osób z łazienką i aneksem kuchennym o powierzchni 28 mkw. Okna na północny-wschód.


 

 

Pokój miodowy

Pokój o powierzchni 24 mkw dla 3 osób z łazienką i aneksem kuchennym. Okna na południowy-zachód.


 

 

Pokój lipowy

Pokój o powierzchni 20 mkw dla 3 osób z łazienką. Dostęp do obszernej kuchni. Okna na południowy-zachód.


 

 

Pokój miętowy

Pokój na poddaszu z łazienką i aneksem kuchennym o powierzchni 28 mkw przeznaczony dla 4 osób. Okna na północny-wschód i północny-zachód.


 

 

Noclegi w Beskidzie Niskim

Siwejka to nie tylko skromnie i praktycznie urządzone wnętrza. To nie tylko noclegi, ale także propozycja aktywnego wypoczynku skierowana dla każdego: wycieczki piesze, rowerowe, konne, a dla maluchów plac zabaw, jeziorko i rzeka 100 metrów domu. Możliwości jest bardzo wiele - jak to się mówi dla każdego według jego potrzeb. Jeden woli poleżec na siwejkowych leżakach, inny wypożyczyć rowery i ruszyć na szlak. Grzybiarze będa zbierać grzyby, a wędkarze łowić ryby :-).

Siwejka i Ropki to przede wszystkim cudowne miejsce, do którego chce się wracać. Przestrzeń wokół domu, wiele udogodnień dla rodzin z dziećmi i dzika przyroda na wyciągnięcie ręki powodują, że wypoczywa się tu doskonale. Okolicę domu przybliżyć może film do obejrzenia którego serdecznie zapraszamy.

 

Podziel się: