Zapraszamy na rowery w Beskid Niski

Zapraszamy na rowery w Beskid Niski. Turystyka rowerowa w Beskidzie Niskim to bardzo atrakcyjna forma spędzania wolnego czasu. Możesz o wiele więcej zobaczyć, dzięki temu, że przemieszczasz się szybciej niż turysta pieszy. Docierasz też do zakątków i miejsc do których samochodem nie możesz się dostać.

 

Beskid Niski poprzecinany jest wieloma szutrowymi drogami leśnymi, asfaltowymi o małych ruchu i ściażkami, które oddzielają sąsiadujące z sobą doliny. Przejazdy przez średniowymagające przełęcze i potem - szybkie zjazdy są bardzo dużą atrakcją dla rowerzystów o różnym poziomie zaawansowania. Wspaniała, dzika przyroda, piękne widoki i pozostałości minionej epoki: ementarze z I wojny światowej oraz liczne kościoły i cerkwie czekają na WAS. Planując trasy rowerowe pamiętaj, że są to góry i dzieci oraz osoby słabsze w niektórych miejscach będą "skazane" na prowadzenie roweru.

 

W Beskid Niski można przyjechać z własnym sprzętem rowerowym. W naszym gospodarstwie oferujemy zarówno możliwość przechowania jak i wypożyczenia rowerów. Zapraszamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi wypożyczalni rowerów [więcej>].

 

Turystyka Rowerowa - Beskid Niski

 

Dla naszych Gości przygotowaliśmy szereg tras rowerowych z opisami o różnej skali trudności. Zapraszamy do aktywnego spędzania urlopu na "naszych" szlakach rowerowych.

 

Nie wszystkie trasy zaczynają się w Ropkach, ale musimy przyznać, że przy wyznaczaniu ich przebiegu byliśmy tendencyjni [więcej>].