Nauka jazdy na nartach w Smerekowcu

W Beskidzie Niskim nie ma zbyt wielu możliwości do uprawiania narciarstwa zjazdowego. Z jednej strony Tylicz pełen ludzi, z drugiej Magura Małastowska - wymagająca i wąska. Kompromisem i naturalnym wyborem w takiej sytuacji jest Smerekowiec - mała, przyjazna stacja narciarska.

 

 

 

Zapraszam na szkolenie narciarskie w Stacji Narciarskiej Smerekowiec. Do dyspozycji miłośników białego szaleństwa jest wyciąg orczykowy o długości 700 m o umiarkowanym stopniu trudności oraz mały wyciąg o długości 100m z przeznaczeniem dla najmniejszych adeptów narciarstwa.

 

 

Dla gości Siwejki w Smerekowcu możliwe jest uzyskania atrakcyjnych rabatów. Po 10 zjazdach można otzymać godzinę jazdy gratis lub kupując karnet czasowy 4 godzinny - 5 godzinę także otrzymujemy gratis.

 

 

 

 

Zapraszamy dzieci na szkolenie narciarskie (dostępne po uzgodnieniu). Dla każdego adepta szkółki po pierwszej lekcji przewidzieliśmy Dyplom Uczestnictwa. Zapraszamy.

 

 

Więcej informacji na temat naui jazdy na nartach i pobytów w naszym domu znajdziecie Państwo w zakładce kontakt [PRZEJDŹ >>>]