Po owocach ich poznacie. Aktywny wypoczynek w Beskidzie Niskim

Odznaka turystyczna W KRĘGU LACKOWEJ zyskała dużą popularność stając się sposobem na spędzanie urlopu w górach i metodą motywowania naszych Gości do aktywnego wypoczynku. Jesteście niesamowici. Przyjechaliście do Ropek aby odpocząć, a wędrowaliście od rana do wieczora po górach ;-)

 

Po owocach ich poznacie

4-letni Kuba z rodziną zdobywcami odznaki W KRĘGU LACKOWEJ

Bardzo się cieszymy, że wkręciliście się we wspólną zabawę. Rok 2018 to blisko 100 osób, które będąc na wypoczynku w Siwejce zdobyły odznakę W KREGU LACKOWEJ. Zdobywały ją całe rodziny. Młodsi i starsi, duzi i mali. Okazało się, że DLA WAS nie ma rzeczy niemożliwych. Byłem zaskoczony gdy odznakę W KRĘGU LACKOWEJ BRĄZOWA 50 zdobył 7-letni Adaś, doznałem szoku gdy zrobiły to 6 letnia Marysia, a potem Maja. Szczęka mi jednak opadła jak okazało się, że do grona zdobywców dołączył 4 letni Kuba. Wyobrażacie sobie? Czterolatek wraz z rodziną w czasie pobytu w Siwejce pokonuje na własnych nogach, na wycieczkach 50 km! Szacunek dla Niego i Jego Rodziców.

 

 

Aktywny wypoczynek w Beskidzie Niskim

Mamy w naszym gronie już dziewięciu zdobywców odznaki SREBRNA 100 i czterech zdobywców Złota 150. Trudno w to uwierzyć, ale rodzina Magierów z dziewięcioletnim Gromkiem, w ciągu 14 dni pobytu w Siwejce zdobyła 3 odznaki w Kręgu Lackowej pokonując 150 km! Mam nadzieję, że na tym nie poprzestaniecie. Zapraszajcie znajomych do zdobywania odznaki, bo nic tak nie daje wytchnienia jak aktywny wypoczynek w górach, a odznaka (trochę przy okazji) ułatwia wypędzenie niechcemisia.

Dziękujemy Wam wszystkim. Prawdziwym Zdobywcom, którzy konsekwentnie dążyli do celu. Okazało się w wielu przypadkach, że góry nie sią takie wysokie, trasy nie są takie długie, a wysiłek jest na miarę możliwości tych, którzy uwierzyli, że dadzą radę. Właśnie wiara w możliwości swoje i maluchów okazała się tutaj kluczowa! Odznaka okazała się wspaniałym narzędziem, z którego wszyscy: zarówno dzieci jak i dorośli czerpali motywację do wędrówek po górach. Dziś trochę dla odznaki, trochę dla siebie, trochę, aby nie zawieźć najbliższych i dobrze wypaść przed kolegą, a jutro... może już tylko z pasji i miłości do gór?

 

Emocje towarzyszące zdobywaniu odznaki W KRĘGU LACKOWEJ

Relaks w górach
Zapraszamy do agroturystyki Siwejka -
polecanego miejsca na wypoczynek w Beskidzie Niskim