Aktualności

Trasa rowerowa wokół Rotundy

Trasa rowerowa wokół Rotundy

2023-09-15

Wycieczka Rowerowa wokół Rotundy to ciekawa propozycja dla tych, którzy chcieliby odwiedzić Dolinę Regietowską.Jako opcja rowerowa można podjechać na rowerze do Regietowa Wyżnego lub pieszo wejść na Rotundę.

Tylicz narty

Tylicz narty

2023-09-12

W tym roku postanowiliśmy sprawdzić jakie możliwości dają stoki narciarskie w Tyliczu. Okazało się, że dwie konkurujące ze sobą stacje narciarskie dają duże możliwości aktywnego wypoczynku.

Wycieczka rowerowa nad Jezioro Klimkówka

Wycieczka rowerowa nad Jezioro Klimkówka

2023-07-02

Wycieczka rowerowa nad Klimkówkę to jedna z ciekawszych propozycji na spędzenie aktywnie dnia na rowerze. Przy okazji zwiedzania można także liczyć na kąpiel w Jeziorze Klimkówka.

Trasa rowerowa do Mochnaczki

Trasa rowerowa do Mochnaczki

2023-06-06

Ruszaj na trasę rowerową do Mochnaczki. Czekają na Ciebie niezwykłe widoki i dające mnóstwo adrenaliny podjazdy i zjazdy. 1200 metrów przewyższeń, 3 zabytkowe cerkwie i perełka - Dolina Bieliczna z jej niezwykłym klimatem.

Trasa rowerowa do Czarnej

Trasa rowerowa do Czarnej

2023-06-03

Trasa do Czarnej to ciekawe wyzwanie. Po drodze mijamy trzy cerkwie. Całość to blisko 26 km do pokonania nawet w 2 godziny. Wspaniałe widoki i dzika przyroda są atutami tej trasy. Powrót przez Śnietnicę i Stawiszę pokazuje nam współczesną wieś.

Trasa na Przełęcz Hutniańską z Ropek

Trasa na Przełęcz Hutniańską z Ropek

2023-05-05

Ciekawa trasa na tzw. rozgrzewkę. Pętla o długości 7 km z fajnym punktem docelowym jakim jest ławeczka w połowie trasy znajdująca się na Przełęczy Hutniańskiej. Pierwsza połowa trasy wiedzie stokówką Bzianego Lasu, a druga drogą szutrową przez wieś co umożliwia poznanie uroków Ropek.

Relaks w górach
Zapraszamy do agroturystyki Siwejka -
polecanego miejsca na wypoczynek w Beskidzie Niskim