Darmowa mapa Beskidu Niskiego

Po wielu miesiącach wytężonej pracy uruchomiliśmy darmową mapę Beskidu Niskiego. Jesteśmy dumni, że Siwejka jest prawdopodobnie pierwszym gospodarstwem agroturystycznym w Polsce, które oferuje mobilną mapę regionu nie tylko dla swoich Gości, ale dla wszystkich odwiedzających Beskid Niski. Chcesz sprawdzić jaka to mapa? Kliknij i zobacz: mapa Beskidu Niskiego.

 

Mapa papierowa czy mobilna?

Ci którzy odwiedzają nasze góry wiedzą, jak ważne jest posiadanie ze sobą papierowej i elektronicznej mapy. Papierowa zadziała w każdych warunkach, nie wyczerpie się jej bateria, a elektroniczna jeżeli jest ściągnięta offline na urządzenie - zawsze pokaże nam precyzyjnie lokalizację, co pozwoli nam się zorientować czy "daleko jeszcze". Jedna i druga jest bardzo przydatna. To ważne: nasza mapa zaimportowana do darmowej aplikacji TRASEO będzie działała wszędzie, mimo braku zasięgu GSM! Trzeba ją tylko pobrać i zapisać w telefonie! Zrób to przed przyjazdem w Beskid Niski, aby na miejscu nie martwić się o dobre łącze internetowe!

Wyruszając na pieszą wycieczkę zabieram ze sobą zawsze dodatkowo mapę papierową. Wiele lat doświadczeń przekonało mnie, że moge polegać na mapie Beskidu Niskiego wydanej przez Wydawnictwo Compass. Gdy planuję bieg, w moim ekwipunktu nie ma miejsca na zbędny bagaż. Wtedy zupełnie wystarczająca jest nasza mapa mobilna.

 

Czy warto pobrać bezpłatną mapę Beskidu Niskiego

W odpowiedzi na Wasze sugestie i potrzeby, pragniemy zakomunikować, że działa już darmowa mapa Beskidu Niskiego na której znajdziecie wiele atrakcji regionu. Propozycje wycieczek pieszych oraz trasy rowerowe ze względu na mnogość wariantów zapisane są jako oddzielne szlaki (trasy) i w każdej chwili można je do mapy zaimportować i na stałe przypisać. Ponieważ mapa jest darmowa, to nic nie ryzykujecie instalując ją na swoim telefonie. Najważniejszą cechą naszej mapy jest fakt, iż mając ją zapisaną offline będziecie mieli pewność, ze zadziała ona także w miejscach bez zasiegu GSM, których w Beskidzie Niskim jest bardzo wiele i dodatkowo na bierząco zlokalizuje Waszą pozycję!

Mapa bardzo przydatna jest dla rowerzystów, piechurów i biegaczy którzy chcą poznać zachodnią część Beskidu Niskiego i nie przeoczyć atrakcji, w które Beskid Niski jest usiany. Nasza mapa użyteczna jest dla prawdziwych ZDOBYWCÓW i bardzo ułatwia staranie się o Odznaki W KRĘGU LACKOWEJ!

Główne cechy naszej mapy:

 • oznaczone są największe atrakcje Beskidu Niskiego z podziałem na przydatne kategorie;
 • mapa cały czas się rozwija, dodawane są nowe punkty, mapa jest aktualizowana;
 • mapa mobilna Beskidu Niskiego jest całkowicie bezpłatna i można z niej korzystać za pośrednictwem naszej strony internetowej lub bezpłatnej aplikacji Traseo; Jak pobrać mapę na telefon przeczytaj poniżej?
 • jeżeli masz ze sobą działający telefon to zawsze masz ze sobą mapę;
 • mapa dostępna jest w darmowej aplikacji TRASEO;
 • do mapy możesz zaimportować dowolną wycieczkę z Traseo, co pomaga w zdobywaniu Odznaki W KRĘGU LACKOWEJ;
 • mapa jest doskonałym narzędziem dla biegaczy. Testuj nasze trasy podczas weekendów biegowych;
 • mapa dostępna jest w wersji offline co w przypadku Beskidu Niskiego jest kluczowe - inne mapy w miejscach bez zasięgu mogą Was rozczarować;
 • mapa posiada atrakcyjną skalę 1:25000;
 • z mapy możesz bezpośrednio przejść na stronę z interesującymi Cię informacjami o regionie.

Jak pobrać Traseo i mapę na telefon?

Mapę Beskidu Niskiego możesz pobrać w kilku bardzo prostych krokach. Ważne jest, aby skorzystać z mapy darmowej, gdyż obok pojawiają się mapy płatne. Grafiki podane poniżej w prosty sposób przeprowadzą Cię przez proces instalacji.

 1. Najpierw zainstaluj aplikację Traseo, co nie wiąże się z jakimikolwiek opłatami i abonamentami i nie różni się niczym od pobrania innego darmowego oprogramowania na telefon. Dla systemów Android w tym przypadku korzystasz ze sklepu Google Play, a dla iOS z AppStore. Jeżeli ja sobie poradziłem, to na pewno Ty też dasz radę. 2. Po zainstalowaniu aplikacji uruchom Traseo i poszukaj naszej bezpłatnej mapy Beskidu Niskiego. Pobierz ją na telefon. Mapa działa offline w aplikacji Traseo zarówno na systemy Android oraz iOS. Samo Traseo jest aplikacją bardzo przyjazną i umożliwia wyszukiwanie tras, nagrywanie śladów, śledzenie statystyk oraz proste nawigowanie. W trakcie nagrywania śladu można także dodawać zdjęcia i waypointy, aby później całą trasę móc udostępnić w serwisie Traseo lub na Facebooku. Ważne jest, aby czynności związane z instalacją aplikacji Traseo i pobraniem mapy zrobić w miejscu w którym jest dobry zasięg GSM, jeszcze przed przyjazdem w Beskid Niski.

 3. Wyszukaj trasę, która Ci odpowiada używając Traseo. Jeżeli chcesz znaleźć trasy przez nas dodane to wystarczy, że w wyszukiwaniu wpiszesz SIWEJKA. Według tego słowa kluczowego pojawia się NASZA lista szlaków pieszych i biegowych z obszernymi opisami i zdjęciami. Wybierz trasę i zapisz na telefonie używając opcji pobierz, a następnie funkcji pokaż na mojej mapie.

 4. Zapisz trasę offline na telefonie, przypisz ją do naszej mapy i ruszaj w drogę. Powodzenia!!!!


 

Mamy nadzieję, że ta mapa będzie dla Ciebie przydatna. Jeżeli inicjatywa stworzenia mapy i Odznak W KRĘGU LACKOWEJ, którą podjęliśmy podoba Ci się, to zapraszamy do odwiedzenia naszego domu. Wynajęcie noclegu w Siwejce będzie dla nas wsparciem i pozwoli nam dalej rozwijać w Beskidzie Niskim darmowe inicjatywy dla aktywnych. Zapraszamy serdecznie.

Poznaj nasze przytulne pokoje >

 

 

Relaks w górach
Zapraszamy do agroturystyki Siwejka -
polecanego miejsca na wypoczynek w Beskidzie Niskim