Cennik noclegów

Zapraszamy na pobyt w naszym gospodarstwie agroturystycznym Siwejka w miejscowości Ropki w Beskidzie Niskim. W naszym domu możliwa jest rezerwacja noclegu zarówno na pobyt krótki 1-4 dniowy (głównie w okresach przejściowych) lub - w czasie wakacji i ferii - na pobyt pakietowy 5-7 dniowy w bardzo atrakcyjnej cenie. Najbardziej rzetelnym sposobem na sprawdzenie ceny i dostępności jest skorzystanie z zakładki REZERWACJA.

Zapraszamy do wynajmowania domu na wyłączność dla grup zorganizowanych - jednak proszę pamiętać, że obowiązuje u nas zakaz organizowania imprez. U nas znajdzie się także miejsce dla turysty wędrującego górami.

 

Ceny noclegu

  poza sezonem
w środku tygodnia od 3 nocy
w sezonie
i do 2 nocy poza sezonem
oraz weekendy
 NOCLEGI cena/dobę/osobę od 50 zł od 70 zł

Wyceń pobyt, sprawdź dostępność i zarezerwuj nocleg online >>>

 

Pakiety promocyjne 5-7 dni na wakacje i ferie

Zapraszamy także do skorzystania z oferty pobytów pakietowych. Najniższą cenę oferujemy przy rezerwacji pobytu od soboty po południu do kolejnej soboty rano. Prosimy o sprawdzanie cen i dostępności w naszym kalkulatorze wycen w zakładce: REZERWACJA ON-LINE. Do uzyskanie rzetelnej wyceny potrzebne jest tylko określenie terminu i ilości osób.

Niektóre terminy pobytów w czasie ferii zimowych i wakacji oferowane są z jedzonkiem: start obiadokolacją i zakończenie śniadaniem. W okresie wakacji wyżywienie jest możliwe od 20 lipca do 24 sierpnia. Do opłaty za noclegi należy dodać opłatę za posiłki: dorośli 80 zł, dzieci 2-9 lat 50 zł za każdy dzień.

Sprawdź dostępność i zarezerwuj online >>>

reklama do cennika

 

Dom na wyłączność

    poza sezonem w sezonie
krótkie pobyty min 2 noce (cena/dobę/max 30 osób)
kolejne osoby 60/70 zł
  1800 zł
za noc
2100 zł
za noc

O możliwość wyżywienia przy wynajmie domu na wyłączność prosimy pytać. W okresach gdy oferujemy pakiety, dom na wyłączność jest możliwy na minimalną ilość nocy, jaka jest podana przy pakiecie. Nie dotyczy Sylwestra - nie przyjmujemy grup w tym czasie.

 

Siwejkowa Chatka Wędrowca GSB >>>

W Ropkach krzyżują się dwa szlaki długodystansowe: Główny Szlak Beskidzki i Szlak Karpacki oraz liczne długodystansowe trasy rowerowe. Dla wędrujących bez supportu czeka na Was w Ropkach Chatka Wędrowca z możliwością noclegu w warunkach turystycznych. Nocleg nie wymaga rezerwacji. Dla ułatwienia dobrze jest zgłosić chęć przenocowania w przeddzień. W Chatce Wędrowca jest możliwość noclegu tylko na 1 noc.

wieloosobowa chatka noclegowa tylko na 1 noc i tylko dla wędrujących ze śpiworem
czynna w okresie V-IX w godz. 16-8
(X-IV nieczynna) 
nocleg w warunkach turystycznych - prosimy o kontakt telefoniczny dzień wcześniej      50 zł

reklama chatka do cennika

 

Miejsce przyjazne rowerzystom

miejsce przyjazne rowerzystom Ropki

Nasz dom to miejsce dla ludzi aktywnych. Często do naszego domu przyjeżdżając rowerzyści więc dla Was przygotowaliśmy udogodnienia związane z przechowywaniem rowerów, możliwość wypożyczenia roweru i stanowisko serwisowe.

 

Miejsce przyjazne psom

miejsce przyjazne psom_ropki

Nasz dom jest miejscem przyjaznym dla piesków. Dla Gości z psami mamy przygotowane dwa pokoje: pokój Ani (4 osobowy) i pokój Oli (3 osobowy). Więcej na ten temat psich zasad przeczytacie w zakładce dotyczącej pobytów z psem.

 

Od 1.01.2016 Ropki podlegają opłacie uzdrowiskowej, a to oznacza drobną dopłatę do naszego cennika, który jej nie zawiera. od 1.02.23 za każdą rozpoczętą dobę pobytu na terenie uzdrowiska osoba dorosła zapłaci 4 zł, młodzież ucząca się do 24. r.ż 3 zł, a dzieci do 15 r.ż. i osoby po 75 r.ż. 2 zł. Opłata na miejscu po przyjeździe, na rzecz Gminy.

 

Zarezerwuj pobyt korzystając z zakładki REZERWACJA ON-LINE. Wpłatę bezzwrotnej zaliczki w uzgodnionej emailowo wysokości można zrealizować również bezpośrednio na rachunek bankowy podany przy wycenie w e-mailu

 

Podziel się:
Relaks w górach
Zapraszamy do agroturystyki Siwejka -
polecanego miejsca na wypoczynek w Beskidzie Niskim