Złoto dla zuchwałych

 

Aktywnej wakacje

Wakacje przynoszą wiele wspaniałych wspomnień. Im więcej się działo, tym tych wspomnień mamy więcej. Mamy to szczęście, że nasz dom wybierają na wypoczynek wyjątkowi Goście. Owocem tych wyborów są mieszkający u nas urlopowicze, którzy aktywnie spędzają czas. Jeżdżą na rowerach, konno, uczestniczą w warsztatach rzeźbiarskich i kosmetycznych, wypoczywają nad Jeziorem Klimkówka, zwiedzają cerkwie, spacerują, ale także wędrują i biegają po górach. Wynikiem tych wędrówek są odznaki turystyczne W KRĘGU LACKOWEJ, które przygotowaliśmy dla WSZYSTKICH, którzy chcą zanurzyć się w ścieżki i szlaki Beskidu Niskiego.

 

Odznaki turystyczne w Kręgu Lackowej osiągalne dla każdego

Warunkiem zdobycia odznaki w Kręgu Lackowej jest przejście po ścieżkach Beskidu Niskiego 50 km (5 wycieczek, maksymalnie 2 dziennie) oraz udokumentowanie tego fotograficznie. Można korzystać z proponowanych przez nas tras lub wytyczać swoje szlaki. Każdy zdobywca po weryfikacji otrzymuje legitymację oraz odznakę: najpierw brązową, a potem kolejno: srebrną, złotą i platynową. Odznaki przyznawane są od początku 2018 roku. Przejście dystansu 50 km i zrealizowanie planu zdobywania odznaki w ciągu 7-dniowego pobytu jest jak najbardziej możliwe co udowodniło ponad 60 osób – są już posiadaczami Brązowej 50. Niemal każdy jest w stanie taką odznakę zdobyć, czego najlepszym przykładem jest najmłodsza (6 letnia) Marysia Socha, która w te wakacje wraz z rodzicami i siostrą dołączyła do elitarnego grona Zdobywców.

odznaki w kręgu lackowej

 

Złoto dla zuchwałych

Mamy w naszym gronie już zdobywców srebrnej i złotej odznaki W KRĘGU LACKOWEJ. Do teamu Srebrna 100 weszły już dwie rodziny: Wiktoria, Ksenia i Rafał Piłat oraz Gromek, Magda i Wojtek Magiera. Wielką determinacją wykazali się szczególnie Magierowie, którzy w ciągu 14-dniowego pobytu zdobyli aż 3 odznaki: Brązową 50, Srebrną 100 i Złotą 150 pokonując w tym czasie wraz ze swym psem Heserem, ponad 150 km po szlakach Beskidu Niskiego. Wielka determinacja rodziców i 9-letniego Gromka zaowocowała umieszczeniem ich na czele listy Zdobywców. Gratulujemy. Mamy nadzieję, że Zdobywcy znajdą szybko naśladowców, a taka forma aktywnego wypoczynku wejdzie na stałe do kalendarza Gości naszego domu.

 Ekskluzywny wywiad z Gromkiem. 9-letnim zdobywcą złotej odznaki:

Relaks w górach
Zapraszamy do agroturystyki Siwejka -
polecanego miejsca na wypoczynek w Beskidzie Niskim