Pokój Ani

Pokój z łazienką o powierzchni 24 mkw przeznaczony jest dla 4 osób. Znajduje się na poziomie 0. W pokoju na podłodze położone są płytki, co zapewnia odpowiedni chłód w lecie, a w zimie ciepło ze względu na ogrzewanie podłogowe. Okna w kierunku na południowy-wschód i południowy-zachód. W pokoju Ani znajduje się jedno łóżko podwójne i dwa łóżka pojedyncze. W pokoju tym przyjmujemy pieski.

Wprawdzie w pokoju nie ma aneksu kuchennego, ale nie jest to żadnym problemem, ponieważ obok pokoju znajduje się duża, ogólnodostępna kuchnia która ma wydzieloną przestrzeń zarówno na półkach jak i w dodatkowej lodówce dla kilku pokoi. W kuchni tej znajduje się płyta ceramiczna, czajnik elektryczny, lodówka, mikrofalówka oraz wiele naczyń (garnki, talerze, sztuśce, szklanki, kubeczki itp.). W łazience zlokalizowanej w pokoju jest kabina prysznicowa, umywalka i toaleta.

Pokój Ani - foto 2

Pokój Ani - foto 3

Pokój Ani - foto 4

Pokój Ani - foto 6

 Pokój Ani - foto 7

 

Jeżeli pokój Ani jest dla Państwa odpowiedni to w szybki sposób można sprawdzić jego dostępność w wybranym terminie, a nawet zarezerwować go on-line.

Sprawdź dostępność i zarezerwuj online >>>

 

Podziel się:
Relaks w górach
Zapraszamy do agroturystyki Siwejka -
polecanego miejsca na wypoczynek w Beskidzie Niskim