Pokój Oli

Najmniejszy w naszym domu pokój dla 3 osób z łazienką o powierzchni 16 mkw. Znajduje się na poziomie 0. W pokoju na podłodze położone są płytki, co zapewnia odpowiedni chód w lecie, a w zimie ciepło ze względu na ogrzewanie podłogowe. Okna w kierunku na południowy-wschód i południowy-zachód. W pokoju Oli znajduje się jedno łóżko podwójne i jedno łóżko pojedyncze. W pokoju tym istnieje możliwość rezerwacji pobytu z psem.

Wprawdzie w pokoju nie ma aneksu kuchennego, ale nie jest to żadnym problemem, ponieważ obok pokoju znajduje się duża, ogólnodostępna kuchania która ma wydzieloną przestrzeń zarówno na półkach jak i w dodatkowej lodówce dla tego pokoju. W kuchni tej znajduje się płyta ceramiczna, czajnik elektryczny, lodówka, mikrofalówka oraz wiele naczyń (garnki, talerze, noże, widelce, szklanki, kubeczki itp.). W łazience zlokalizowanej w pokoju jest kabina prysznicowa, umywalka i toaleta.

 Pokój Oli - foto 2

Pokój Oli - foto 3

Pokój Oli - foto 4

Pokój Oli - foto 5

 

Jeżeli pokój Oli jest dla Państwa odpowiedni to w szybki sposób można sprawdzić jego dostępność w wybranym terminie, a nawet zarezerwować go on-line.

Sprawdź dostępność i zarezerwuj online >>>

Podziel się:
Relaks w górach
Zapraszamy do agroturystyki Siwejka -
polecanego miejsca na wypoczynek w Beskidzie Niskim