Beskid Niski jesienią i zimą

Poznaj Beskid Niski nie tylko latem ale także jesienią i zimą. Przybywaj we wrześniu i październiku w góry na grzyby, a zimą na narty biegowe i zjazdowe. Niewiele jest w Polsce tak dzikich miejsc jak Beskid Niski. To tutaj już od początku września znajdziesz wyjątkowo puste miejsca gdzie o wiele częściej spotkasz jelenia i sarnę niż człowieka.

To tutaj nie będzie problemu ze znalezieniem odpowiedniego noclegu w górach w dobrym standardzie. Czekają na Ciebie domy takie jak agroturystyka Siwejka, pensjonaty i inne obiekty w których są wolne pokoje. To w Beskidzie Niskim możesz wybrać się na "polowanie" na grzyby, to także raj dla tych, którzy uwielbiają piesze wędrówki w mieniących się jesienią barwach lasów.

Zima to także wspaniałe miejce dla wędrowców ale także dla tych którzy chwieliby zasmakować białego szaleństwa. Beskid Niski to idealne miejsce dla wędrujących na nartach śladowych i skitourowych. Spacery i piesze wędrówki leśnymi drogami to kontakt z prawdziwie dziką przyrodą. To tutaj - w Ropkach znajdziecie niewykle dzikie miejsca, a w Hańczowej i Wysowej Zdrój trasy biegowe przygotowane dla uprawiania narciarstwa biegowego.

 Każda zima to wyzwanie dla dzieci. To tutaj dzięki wyjątkowo mroźnych i źnieżnych zimach dzieciaki zbudują iglo, największego bałwana, pojeżdżą na sankach, a nawet na nartach w kameralnych ośrodkach narciarskich w Smerekowcu i Kamiannej. W Beskidzie Niskim wszędzie jest daleko w skali tych, którzy potrzebują Krynicy, odpowiednio zanieczyszczonego powietrza, głośnej muzyki, tłumów ludzi, gwaru i wysokich cen, ale wszędzie blisko gdy porządana jest prawdziwa regeneracja, prawdziwy odpoczynek i prawdziwy święty spokój.

 

Ropki w obiektywie

Relaks w górach
Zapraszamy do agroturystyki Siwejka -
polecanego miejsca na wypoczynek w Beskidzie Niskim