Zima w Ropkach

 zima w Ropkach

Zima to czas gdy musimy zmierzyć się z wyborem jak zorganizować czas dla rodziny. Czy szukać miejsc według popularności i przebywać w zatłoczonych miejscowościach, akceptując korki i wysokie ceny, czy też np. odwiedzić miejsca puste i dzikie w Beskidzie Niskim. Ropki to dobry wybór dla rodzin z dziećmi, aby spędzić ferie.

Nie znajdziesz tutaj skwierczących kiełbasek, zatłoczonych parkingów, oscypków wpychanych na każdym skrzyżowaniu i głośnej muzyki dobywającej się z megafonów stacji narciarskich. Jest biało, pusto, cicho i bezpiecznie. Ropki to idealne miejsce by zaplanować niepowtarzalne piesze wycieczki i spacery, wypady na nartach w którąkolwiek stronę (narty biegowe i skitoury) oraz nieograniczone zabawy na śniegu (budowa iglo, jabłko-zjazdy, skoki w zaspy) i kuligi. To tutaj u nas na odludziu odnajdziesz równowagę i relacje ze swoimi bliskimi. To tutaj wreszcie znajdziesz czas.

Proponujemy pobyty tygodniowe w miejscu zapomnianym przez cywilizację, gdzie sroga zima zagląda przez okna do naszych jasnych i przytulnych pokoi. W naszym domu istnieje możliwość wypożyczenia nart biegowych i kijów do nordic walking. Dla narciarzy jes to dobra baza wypadowa do Smerekowca, na Magurę lub Tylicza i Krynicy. Na miejscu możliwość doskonalenia jazdy na nartach pod okiem instruktora. W pobliżu uzdrowisko Wysowa Zdrój z pięknie zlokalizowanym parkiem wodnym.

Więcej o zimie i pobytach w naszym domu na stronie: Ferie zimowe z dziećmi w górach w Beskidzie Niskim

 

Podziel się:

Ropki zimą

Relaks w górach
Zapraszamy do agroturystyki Siwejka -
polecanego miejsca na wypoczynek w Beskidzie Niskim