Tylicz narty

W tym roku postanowiliśmy sprawdzić jakie możliwości dają stoki narciarskie w Tyliczu. Okazało się, że dwie konkurujące ze sobą stacje narciarskie dają duże możliwości aktywnego wypoczynku. Wyciągi krzesełkowe, orczyki, nowoczesna infrastruktura powodują, że nasi Goście Tylicz odwiedzają bardzo chętnie.

 

Stacja narciarska Master-Ski

Szczególnie dużo ciepłych słów można powiedzieć o stacji narciarskiej Master Ski, która jest perfekcyjnie zorganizowana pod każdym względem. Zaczynając od bardzo dobrze przygotowanego stoku narciarskiego z wieloma wariantami tras, przez przystępne ceny karnetów, świetnie wyposażoną wypożyczalnię narciarską, restaurację, obszerne i czyste toalety, życzliwą obsługę, pojemny parking itd. Dla gości Siwejki stacja Master Ski oferuje 20% rabatu na karnety punktowe. Stacja Master Ski stale poszerza swoją ofertę. Aktualnie dysponuje dwoma kolejkami krzesełkowymi (6 i 4-osobowa) oraz 6 wycięgami orczykowymi i wyciągami taśmowymi dla najmłodszych.

 mapa-stacja-narciarska-master-ski_1200_2

 

Stacja narciarska Tylicz-Ski

Inna opcją jest skorzystanie z usług stacji narciarskiej Tylicz-Ski. Atutem stacji narciarskiej Tylicz-Ski są dwa wyciągi krzesełkowe o zróżnicowanej trudności. Ponadto w tej stacji narciarskiej znajdują się dla dzieci małe wyciągi: taśmowy i orczykowe: żółwik, zajączek i miś.

 

Noclegi w Tyliczu

W Tyliczu znajduje się bardzo wiele obiektów noclegowych. Niestaty większość w sezonie narciarskim, albo nie ma miejsc, albo oferuje nocleg w bardzo wysokich cenach nieadekwatnych do oferowanych warunków. Rozwiązaniem jest rezerwacja noclegu poza centrum Tylicza i dojeżdżanie na stok narciarski samochodem. Jeżeli dopuszczają Państwo takie rozwiązanie to chcielibyśmy zaoferować nocleg w naszym domu rekomendowanym przez stację narciarską Master Ski. Z dala od zgiełku, na uboczu, w czystych i bezpiecznych Ropkach gdzie noc jest czarna, a śnieg jest biały można zarezerwować pobyt.

zima-ropki-co-robic-w-beskidzie-niskim

 

Nauka jazdy na nartach w Tyliczu

Tylicz to idealne miejsce aby rozpocząć lub kontynuować naukę jazdy na nartach. Zapraszam Was do Tylicza. Stok na Master-Ski jest idealnie przygotowany, szeroki, o odpowiednim nachyleniu dla osób o różnym poziomie umiejętności. Przekonała się o tym także Marysia, z którą miałem okazję kilka razy jeżdzić. Należą się jej wielkie brawa (zobaczcie sami). Podziwiam także mamusie (dużą Marysię i Lidkę), które z dużą determinacją stawiały pierwsze kroki na nartach. Więcej o szkoleniu narciarskim: [sprawdź>]

 

Poznaj ofertę specjalną na ferie zimowe i zarezerwuj pobyt

Inne stacje narciarskie w rejonie Tylicza, Krynicy i Wysowej-Zdrój

 

Stoki narciarskie w Beskidzie Niskim

Relaks w górach
Zapraszamy do agroturystyki Siwejka -
polecanego miejsca na wypoczynek w Beskidzie Niskim