Aktualności

Wycieczka rowerowa nad Jezioro Klimkówka

Wycieczka rowerowa nad Jezioro Klimkówka

2023-07-02

Wycieczka rowerowa nad Klimkówkę to jedna z ciekawszych propozycji na spędzenie aktywnie dnia na rowerze. Przy okazji zwiedzania można także liczyć na kąpiel w Jeziorze Klimkówka.

Trasa rowerowa do Mochnaczki

Trasa rowerowa do Mochnaczki

2023-06-06

Ruszaj na trasę rowerową do Mochnaczki. Czekają na Ciebie niezwykłe widoki i dające mnóstwo adrenaliny podjazdy i zjazdy. 1200 metrów przewyższeń, 3 zabytkowe cerkwie i perełka - Dolina Bieliczna z jej niezwykłym klimatem.

Trasa rowerowa do Czarnej

Trasa rowerowa do Czarnej

2023-06-03

Trasa do Czarnej to ciekawe wyzwanie. Po drodze mijamy trzy cerkwie. Całość to blisko 26 km do pokonania nawet w 2 godziny. Wspaniałe widoki i dzika przyroda są atutami tej trasy. Powrót przez Śnietnicę i Stawiszę pokazuje nam współczesną wieś.

Trasa na Przełęcz Hutniańską z Ropek

Trasa na Przełęcz Hutniańską z Ropek

2023-05-05

Ciekawa trasa na tzw. rozgrzewkę. Pętla o długości 7 km z fajnym punktem docelowym jakim jest ławeczka w połowie trasy znajdująca się na Przełęczy Hutniańskiej. Pierwsza połowa trasy wiedzie stokówką Bzianego Lasu, a druga drogą szutrową przez wieś co umożliwia poznanie uroków Ropek.

Gdzie biegać w Beskidach? Weekendy biegowe w Beskidzie Niskim

Gdzie biegać w Beskidach? Weekendy biegowe w Beskidzie Niskim

2023-04-12

Ruszamy z nową inicjatywą weekendów biegowych w Beskidzie Niskim. Bieganie po górach to idealna forma wypoczynku. Dzięki tej aktywności wzmacniasz serce, budujesz siłę i wytrzymałość, a przede wszystkim poznajesz góry puste i dzikie.

SIWEJKA - wyróżniona w konkursie

SIWEJKA - wyróżniona w konkursie "TURYSTYCZNE SKARBY MAŁOPOLSKI”

2023-01-15

Dziękujemy wszystkim, którzy oddali na nas głos. To dzięki Wam, naszym Gościom, Przyjaciołom, Rodzinie, Znajomym i Fanom otrzymaliśmy wyróżnienie zajmując 3 miejsce w konkursie TURYSTYCZNE SKARBY MAŁOPOLSKI” w kategorii Sielskie klimaty – wypoczynek blisko natury. To wyróżnienie to zarazem zobowiązanie aby starać się jeszcze bardziej. Aby nasza ukochana Siwejka była dla Was drugim domem i miejscem do którego chętnie wracacie. Dziękujemy.

Relaks w górach
Zapraszamy do agroturystyki Siwejka -
polecanego miejsca na wypoczynek w Beskidzie Niskim