Aktualności

Trasa rowerowa wokół Banicy

Trasa rowerowa wokół Banicy

2021-09-27

Wyruszyliśmy na wycieczkę z Siwejki. Najpierw drogą szutrową skierowaliśmy się w kierunku centrum Ropek mijając po lewej stronie jeziorko na rzece Ropka, a 200 metrów dalej zabudowania będące pozostałością po nieistniejących już wiele lat PGR-ach. Po drodze mijamy z lewej strony drogi krzyż przydrożny.

Cerkwie W Beskidzie Niskim - godziny otwarcia 2021

Cerkwie W Beskidzie Niskim - godziny otwarcia 2021

2020-07-29

Beskid Niski dla wielu odwiedzających kojarzy się ze wspaniałymi kościołami i cerkwiami. Wiele z tych obiektów to unikalne konstrukcje architektoniczne, niektóre wpisane są na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Większość z nich jest pięknie położona i zachęca do odwiedzenia. By ułatwić Państwu zwiedzanie przygotowaliśmy godziny wspólnie z naszymi Gośćmi zestawienie godzin otwarcia cerkwi w Beskidzie Niskim.

Nasza Ola v-ce Mistrzynią Świata w C-2MIX

Nasza Ola v-ce Mistrzynią Świata w C-2MIX

2020-06-02

Polska osada w składzie Aleksandra Stach i Marcin Pochwała po raz kolejny pokazała swoje wysokie umiejętności zajmując drugie miejsce w konkurencji C-2 MIX w zakończonych właśnie Mistrzostwach Świata Seniorów w kajakarstwie górskim w La Seu d'Urgell w Hiszpanii.

ŁUT 2019. Łemkowyna Ultra Trail

ŁUT 2019. Łemkowyna Ultra Trail

2019-10-15

Za nami już kolejna edycja ŁUT. Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili w nocy z 11/12.10 nasz dom. Szkoda, że byliście tak krótko. Może kiedyś wpadniecie na wypoczynek i wspólne treningi w piękny Beskid Niski? Zapraszamy do naszego domu. Jeżeli możecie nas polecić swoim znajomym jako miejsce przyjazne dla biegaczy to będziemy wdzięczni.

Festiwal Biegowy. NOCLEGI dla biegaczy

Festiwal Biegowy. NOCLEGI dla biegaczy

2019-08-13

Wielkimi krokami zbliża się kolejna edycja Festiwalu Biegowego. Festiwal Biegowy, to największa impreza biegowa w polskich górach, której pula nagród dla zwycięzców przekroczyła już pół miliona złotych, a liczba uczestników co roku bije rekordy. Przez wiele lat Festiwal Biegowy organizowany był w Krynicy-Zdrój. Od 2021 roku organizatorzy przenieśli zmagania do Piwnicznej-Zdrój.

Święto Rydza - noclegi

Święto Rydza - noclegi

2019-08-12

27-29. września 2019 roku w Wysowej-Zdrój organizowane jest przez Dom Zdrojowy 12. Święto Rydza. To doskonała okazja aby "pobłądzić" po okolicznych lasach pełnych grzybów i wziąć udział w festynie zaplanowanym w Parku Zdrojowym. Z tej okazji przygotowaliśmy ofertę pobytu w naszym domu.

Portfolio - Aleksandra Stach

Portfolio - Aleksandra Stach

2019-06-29

Ponieważ nasza córka Ola jest reprezentantką Polski w kajakarstwie górskim, z realnymi szansami na wyjazd na Olimpiadę do Tokio w 2020 r. to poszukujemy partnerów (sponsorów) którzy zechcieliby ją wesprzeć.

Biegajmy razem po Beskidzie Niskim

Biegajmy razem po Beskidzie Niskim

2019-01-07

Minął rok i pora zaglądnąć w swój zeszycik planów i rozliczyć się z tego co było dobre, a co złe w mijającym roku treningowym. Jak to zwykle bywa plany były wielkie i ambitne, a życie weryfikowało je każdego dnia pisząc swoje scenariusze.

Łemkowyna Ultra Trail. Wyjątkowy bieg przez cały Beskid Niski

Łemkowyna Ultra Trail. Wyjątkowy bieg przez cały Beskid Niski

2018-09-11

W październiku na szlaku Głównego Szlaku Beskidzkiego rozgrywana jest kolejna edycja jednego z najtrudniejszych biegów górskich Łemkowyna Ultra Trail. Zmagania na trasie ŁUT 150 (start w Krynicy, meta w Komańczy) przebiegają obok naszego domu przez niezwykle dzikie i piękne tereny Beskidu Niskiego.

Relaks w górach
Zapraszamy do agroturystyki Siwejka -
polecanego miejsca na wypoczynek w Beskidzie Niskim